×
Neden Teknik Servis Yönetimi
Kurum kimliğine uygun olarak, müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir hizmet anlayışı ile tüm beklentilerinize eksiksiz bir biçimde cevap vererek, konularında uzman kadromuz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla hizmetinizdeyiz. En üst düzeyde hizmet kalitesi, ilk seferde doğru hizmet ve kısa sürede etkin çözüm ile kalite standartlarımızı sürekli yükselterek yanınızda olmaya devam ediyoruz.
Hızlı Teknik Servis
Müşteri servis talebi bildirimi üzerine, bildirilen hata kodları üzerinden, müşterilerimize ulaşılarak hatanın gerçek kaynağına göre çözüm üretilerek en hızlı reaksiyon verilir.
Kurulum Devreye Alma
Profesyonel servis ekibimiz tarafından gerekli ekipmanların yardımı ile yapılmakta olup teslimat öncesinde, makinenin kurulacağı yer, çalışma ortamı, elektrik tesisatı, topraklama hattı ve yağ tipleri hakkında yerinde bilgilendirme yapılır. Teslimat sonrasında, oluşan uygun ortam şartlarında, Tezgâhın teraziye alınmasıyla tüm fonksiyon ve opsiyonların testlerinin yapılması ile tezgah eğitim personelimize teslim edilir.
Garanti
Garanti kapsamındaki arızalar teknik açıdan kusursuz bir şekilde onarılarak giderilir. Garanti uygulamasındaki yükümlülükler hem tamiratı hem de değiştirmeyi içerdiğinden, parça komple değiştirilmeden de onarım yapılabilir. Fabrikasyon hatalarda, tezgah üzerindeki tüm parçalar teslim tarihinden itibaren, hem mekanik hem de elektronik olarak, 24 ay süreyle garanti kapsamındadır.
Profesyonel Ekip
Müşteri memnuniyeti, arızalara doğru ve etkin yaklaşmak için servis personelimizi kendi bünyemizde, profesyonel şekilde eğitim vererek uzmanlaştırmaktayız.
  • Servis ve Yedek Parça
  • +90 216 394 21 34 - 203
  • servis@spinner.com.tr
  • Dakikalarınız Sizlere Çok Şey Kazandırdığını Biliyoruz ve Bunun İçin Yanınızdayız..

ONLİNE SERVİS KAYDI OLUŞTURUN