×
Spinner Werkzeugmaschinenfabrik Almanya

1949 yılında Almanya'nın Münih kentinde kurulmuştur. 1978 yılına kadar Kamlı Hassas Torna Tezgahı üretimine devam etmiş, edindiği bilgi ve tecrübeler ile Yüksek Hassasiyetli CNC Torna Tezgahı üretimine geçmiştir. 1992 yılından itibaren, CNC İşleme Merkezi üretimi ve 2002 yılından itibaren SPINNER AUTOMATION ile büyüme ivmesini bugüne kadar arttırarak devam ettirmektedir. Bugün SPINNER Werkzeugmaschinenfabrik GmbH, 5 üretim fabrikası, 15 ülkede satış şirketi, 60 ülkede satış ve satış sonrası hizmetleri ile yılda 1.200 CNC Tezgahı üreterek Global olarak sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Spinner Werkzeugmaschinenfabrik Almanya
Spinner Otomasyon Almanya
Spinner Otomasyon Almanya

2002 yılında Spinner Werzeugmachinenfabrik GmbH ile Partner olarak kurulmuş, müşteriye üretimlerinde özel otomasyon çözümleri sağlamaktadır. Bugün 2.000 m² üzerinde bir alanda 65 çalışanı ile birlikte, tüm Dünya’da üreticilere çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Spinner Türkiye Takım Tezgahları Fabrikası

01 Mart 2000 tarihinde 'SPINNER Werzeugmachinenfabrik GmbH' ortaklığında 15.000 m² alanda, İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesinde Uluslararası normlarda CNC Takım Tezgahı projelendirmek, imalatını yapmak ve satış sonrası hizmetini vermek amacı ile kurulmuştur. İlk üretimine Cnc Torna Tezgahı ile başlamış ve daha sonra ürün gamına 5 eksen Cnc İşleme Merkezlerinin üretimini katarak, Türkiye ve Dünya’daki üreticilere güç katmaya devam etmektedir. Bugün Türkiye SPINNER Takım Tezgahları fabrikası olarak, üretilen tezgahların %85’ni başta Avrupa ve Amerika olmak üzere Dünya’ya ihraç etmektedir.

Spinner Türkiye Takım Tezgahları Fabrikası
Spinner Bulgaristan Takım Tezgahları Fabrikası
Spinner Bulgaristan Takım Tezgahları Fabrikası

2020yılı içerisinde 12.000 m² kapalı alanda faaliyete geçecek olan, Bulgaristan fabrikamızda, 500 adet CNC Takım Tezgahı Üretimi yapılacaktır. Ayrıca tüm Avrupa için Aplikasyon Merkezi, Satış Sonrası Hizmetler ve Tüm Dünya için Yedek Parça organizasyonu yapılacaktır.

Vizyon

Uluslararası platformda tanınan, Dünya Standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, tüm müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmet verirken kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı kurumsal bir yapı olmaktır.

Misyon

Müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler üreten, Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, verimli ve yenilikçi bir şirket olmaktır. 

Daha Fazla Bilgi Edinmek İster misiniz?