×
 • İşe Alım
  Politikası
Spinner olarak kariyerinizde yeni bir başlangıç yapabileceğiniz olanakları sunmak ve uzun sürmesini istediğimiz bu yolculukta size gereken desteği sağlamak istiyoruz. Amacımız, mevcut pozisyon açıklarını şirket misyonu, vizyonuna, kurum kültürü ve profiline uygun adaylarla doldurmaktır. Şirketimize mektup, faks, elektronik posta ve internet aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz. İletilen tüm başvurular insan kaynakları veritabanına kaydedilir ve bilgileriniz gizlilik içerisinde değerlendirilir. Başvurularınızın daha kısa sürede değerlendirilebilmesi için İş Başvurusu linkine tıklayarak özgeçmişinizi bırakabilirsiniz Firmamız, iş amaçlarımıza katkıda bulunmak ve gelecekte ekip arkadaşlarımız olarak görmek istediğimiz öğrencilere fırsat yaratmak üzere staj olanakları sunmaktadır.
 • Eğitim
  Politikası
Eğitim ve gelişim faaliyetlerindeki temel ilke, çalışanların doğru işi yapmalarına ve yaptıkları işte en iyi olmalarına destek sağlayarak iş hedeflerine ve bireylerin kişisel gelişimine bilgi, beceri ve yetkinlik katmaya yardımcı olmaktır. Eğitim ve gelişim sorumluluğunun öncelikle bireyin kendisinde olduğu felsefesi doğrultusunda çalışanlar, mevcut becerileri ile bulundukları görevleri veya ileride geçmeleri muhtemel görevleri dikkate alınarak, yıllık gelişim planları uyarınca her türlü eğitim, seminer, fuar vb. programlara katılım için teşvik edilirler.
 • Oryantasyon
Yeni işe başlayan arkadaşlarımıza şirketimizin ve çalışacakları bölümün bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Daha sonra bu arkadaşlarımıza, daha kapsamlı eğitimler ve işbaşı eğitimleri alınması sağlanır.
 • Bölüm / Şirketiçi
  Teknik Eğitim
Hem işe yeni başlayan hem de mevcut çalışanlarımıza yönelik diğer bölümlerin faaliyetleri ve iş tanımları çerçevesinde verdiğimiz eğitimlerdir.
 • Profesyonel
  Firma Eğitimleri
Çalışanlarımızın yetkinlikleri ve yaptıkları iş doğrultusunda tespit etmiş olduğumuz, bütçelenmiş kişisel gelişim ve mesleki teknik eğitimlerdir. İnsan Kaynakları bölümümüz tarafından organize edilmektedir.