×
  •  
Kariyer Hedefinizin
SPINNER'de
Başarıya Dönüştüğünü Göreceksiniz
Tüm paydaşlarımızın bilgi birikimlerini ve tecrübelerini, şirket ve çalışanların yararına kullanılır hale getirerek değer katacak fikirler üretmek, yaratıcı ve yenilikçi sistemleri geliştirmektir.
Cnc Takım tezgahları fabrikası olarak 31.03.2000 yılında başlayan faaliyetimiz, İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesinde üretime devam etmektedir. Her geçen yıl üretim kapasitesini artırarak yaptığı yeni yatırımlarla yeni istihdam yaratan şirketlerimizin, kaynaklarını verimli kullanan, değişime açık, çalışana ve çevreye duyarlı , kalite standartlarına uyumlu,kaliteli üretim yapmak ve müşteri odaklı olma hedefinde, insan kaynakları en etkin şekilde kullanılmaktadır.
 
Çalışanların, mesleki bilgilerinin yükseltilmesi, iş ortamında başarılı olmalarının sağlanması için gereken bilgi, beceri, tutum ve davranışları kazandırmayı amaçlayan eğitim programlarını tespit etmek, uygulamak ve şirket yararına sonuçlarını değerlendirmektir.
STAJYER - ÖĞRENCİ

STAJYER - ÖĞRENCİ


Zorunlu Staj Kapsamında İstediğin Alanda Çalışma Fırsatını Yakalayabilmek İçin SPINNER ailesine katılmak ister misiniz?

Başvur
YENİ MEZUNLAR

YENİ MEZUNLAR


Kariyerinizi Şekillendirmek ve Yenilikçi Projelere Katılmak İçin Fırsatlar Bulabilirsiniz.

Başvur
DENEYİMLİ ADAYLAR

DENEYİMLİ ADAYLAR


Yaptıkları İşlere Duygularını Katmak İsteyen Ve Kendi Alanlarında Nitelik Sahibi İnsanlarla Birlikte Çalışmayı İstiyoruz. SPINNER’de Nitelikli Ve Güler Yüzlü Çalışma Arkadaşlarından Oluşan Bir Ekip Sizi Bekliyor.

Başvur
CV GÖNDER