×

UZAY & HAVACILIK


21. yüzyılın kaderinin gökyüzünde çizileceğine inanan bizler bunun gerçekleşmesi için saflarımızı şimdiden kalın çizgilerle belirledik. Her geçen gün gökyüzü ve uzay ile ilgili çalışmalar artarken biz de büyüyen bu sektörde birçok firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz. Neye ihtiyacınız olduğunu veya olabileceğini uygulamalı olarak tecrübelerimizden sizlere aktarmak için buradayız. Bu işin öncüsü olan firmalarla çalışmak bizlere daha da güven vermekte olup ilerisi için hayallerimizi hep birlikte gerçekleştirme imkânı vermektedir. Sadece askeri amaçlı değil ayrıca sivil üretim için de kullanılan birçok firmanın bulunması bu sektörün geleceğine ışık tutmaktadır.

SAVUNMA


Son yıllarda üzerine en çok bütçenin ayrıldığı ender sektörlerden biri olan savunma sanayi gelişimi ile dikkate değer bir artış yaşamaktadır. Bu sektörde özellikle Türkiye ve Dünya pazarında liderliğe oynayan SPINNER her türlü çözüm önerisi ile firmalara %100 katkı sağlamaktadır. Müşterileri arasında çoğunlukla devlet kuruluşları olan firmamızın özel sektörün de bu konuya ciddi olarak eğilmesi ile birlikte müşteri portföyünü daha da genişletmektedir. Üretimlerimiz NATO standartlarında ve de tamamen yasal çerçevede faaliyet gösteren firmalara yöneliktir. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalara tezgah satışlarımızda uyguladığımız prosedürler önce emniyet içindir.

MEDİKAL


Tıbbi problemlere mühendislik yaklaşımı ile yöntemler geliştirerek çözüm üretilmesini hedefleyen SPINNER CNC takım tezgahları, medikal alanda; beyin cerrahisinden diz ve kalça protezine, Omurga implantlarından tıbbi alet ve cihazlara kadar birçok alanda medikal sektöründeki üretime, son teknoloji CNC takım tezgahları üretimi ile  çözüm ortağı olmaktayız.

 

HASSAS MÜHENDİSLİK


Saat, mücevher, optik, medikal, mikromekanik, elektronik, havacılık ve otomotiv sektörlerinde, mekanik parça imalatının gereksinimlerini karşılayan, İşleme ile ilgili verimli ve eksiksiz çözümler sunan SPINNER TAKIM TEZGAHLARI, hassas mühendislik çözümlerinde, grup firmalarımız ile Avrupa ve Tüm Dünya geneline, makinelerimiz ile destek vermeye devam ediyoruz.

 

GENEL MÜHENDİSLİK


Makine, otomotiv, yedek parça, kalıp, medikal, savunma, mücevherat, saat, optik, cam, plastik, döküm sanayi gibi birçok sektörün temel ihtiyacı haline gelen takım tezgahları, tüm sektöre çözüm olmaktadır. SPINNER TAKIM TEZGAHLARI olarak, sanayinin tüm sektörlerine , Dünya üzerinde 12.000'den fazla tezgahımız ile hassas ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Gelişen teknoloji ile beraber sanayinin talep ettiği Cnc Takım tezgahlarını üretmek ve projelendirerek sektöre yön veriyoruz.

ENERJİ


Yenilenebilir enerji söz konusu olduğunda güneş, rüzgâr ve dalga enerjileri gibi yenilenebilir enerji alanları ile, teknoloji ekipman yatırımları, imalat sanayisinin birden fazla alt sektörünü aynı anda geliştirebilecek potansiyel sahip, yüksek teknolojili bileşenler içeriyor. Bu bağlamda Yenilebilir enerji sektöründe uzmanlaşma, SPINNER TAKIM TEZGAHLARI teknolojisi ile gelişime katkı sağlayacak bir fırsata dönüşüyor.

AĞIR SANAYİ


Üretim yapılırken, petrol işletmeciliği, demir çelik, maden vb. birçok teçhizat ve makine kullanılmaktadır. Bu kullanılan teçhizat ve makinelerin üretilmesinde ve ağır sanayide fabrikaların kurulmasında, SPINNER TAKIM TEZGAHLARI olarak hem makine hem de çözüm ortağı olarak, katkı sunmaktayız. 

OTOMOTİV


Otomotiv ana ve yan sanayisinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla Başta Avrupa'nın en büyük otomotiv firmaları olmak üzere dünyada yüzlerce firmada SPINNER ürünleri, %100 müşteri memnuniyeti ile kullanılmaktadır. Endüstri 4.0 ile uyumlu çalışan tezgahlarımız ile parçalara özel otomasyon çözümleri üretmektedir.

Makinenizi Oluşturun ve Teklif Alın